Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5050 8Gb WINDFORCE OC V2 (GV-N5050WF2OCV2-8GD)
- Готово к отправке
- Код: TZK1481150
15 913 ₴
RTX - це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.<\/p>NVIDIA DLSS 4
DLSS - це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація - DLSS 4 - пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX - найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.<\/p>Трасування променів
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.<\/p>NVIDIA Reflex 2
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.<\/p>Комп’ютери AI PC
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ - підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.<\/p>NVIDIA Studio
NVIDIA Studio - це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.<\/p>NVIDIA Broadcast і RTX Remix
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон - усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.<\/p>Відеомонтаж і RTX Video
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 201 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Артикул | GV-N5050WF2OCV2-8GD |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5050 |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мoдель | GeForce RTX5050 8Gb WINDFORCE OC V2 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Объём встроенной памяти | 8 ГБ |
| Назначение | ігрова |
| Разъемы | 2 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 201 х 120 х 41 мм |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | для GTA 5 |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Тип системы охлаждения | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота памяти | 20000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2587 MHz |
- Цена: 15 913 ₴