Зарядний пристрій Oppo 80W SUPERVOOC\/WHITE (VCB8OAEH)
- Готово к отправке
- Код: TZK1445947
2 949 ₴
OPPO SuperVOOC 80W - мережевий зарядний пристрій, оснащений універсальним вихідним інтерфейсом USB Type-A. Дозволяє швидко відновити заряд акумулятора смартфона, планшета тощо. Пристрій гнучко регулює напругу\/силу струму і максимально швидко заряджає пристрій, завдяки підтримці стандартів швидкісної зарядки потужністю 80 Вт. Підійде для швидкого заряду всіх сучасних мобільних пристроїв. <\/p>
Завдяки компактному дизайну його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних ґаджетів. Дизайн зарядного пристрою класичний, виконаний у білому кольорі, тому легко поєднуватиметься з іншою технікою. <\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | OPPO |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VCB8OAEH |
| Выходной ток | 2 A |
| Гарантія, міс | 1 |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальная выходная мощность | 80 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 2 A |
| Мoдель | 80W SUPERVOOC\/WHITE |
| Назначение | Для смартфона |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
- Цена: 2 949 ₴