Батарея універсальна EMOS 10000mAh WI1046, 20W, Wireless, blue (B0551BL)
- Готово к отправке
- Код: TZK1480522
1 568 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна EMOS 10000mAh WI1046, 20W, Wireless, blue (B0551BL)Готово к отправке
1 568 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 2.4 A, 2 A, 2.22 A, 2.25 A, розмір - 99 х 65 х 17 мм, матеріал корпусу - алюміній, вага
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Emos |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 184 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | B0551BL |
| Выходной ток | 2.25 A |
| Входное напряжение | 20 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | надлишкової напруги на виході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mAh WI1046, 20W, Wireless, blue |
| Особенности | MagSafe |
| Назначение | для смарт-годинників |
| Размер | 99 х 65 х 17 мм |
| Також шукають | міні |
- Цена: 1 568 ₴