Батарея універсальна Dudao K31Pro 20000mAh 45W PD, QC, with built-in USB-C\/Lightning cables (6977196682010)
- Готово к отправке
- Код: TZK1480435
1 680 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Dudao K31Pro 20000mAh 45W PD, QC, with built-in USB-C\/Lightning cables (6977196682010)Готово к отправке
1 680 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 3 A, 2.25 A, розмір - 142 x 65 x 15 мм, матеріал корпусу - пластик, Колір - сірий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Dudao |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | 6977196682010 |
| Выходной ток | 2.25 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 2.25 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | K31Pro 20000mAh 45W PD, QC, with built-in USB-C\/Li |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Размер | 142 x 65 x 15 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою |
- Цена: 1 680 ₴