
Батарея універсальна Dudao K13Pro 20000mAh 22,5W PD, QC, with built-in USB-C\/Lightning cables (6977196680276)
- Готово к отправке
- Код: TZK1480439
1 024 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, Lightning, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.4 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 180 x 80 x 30 мм, мате
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Dudao |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для роутера |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 450 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | 6977196680276 |
| Выходной ток | 1.67 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | K13Pro 20000mAh 22,5W PD, QC, with built-in USB-C\/ |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Размер | 180 x 80 x 30 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою |
- Цена: 1 024 ₴