-10%
Зарядний пристрій Samsung USB-C 45W white (EP-T4511NWEGEU)
- Готово к отправке
- Код: TZK1479944
2 005 ₴
1 804,50 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій Samsung USB-C 45W white (EP-T4511NWEGEU)Готово к отправке
2 005 ₴1 804,50 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення - мережа, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 3 А, 45 Вт, кількість USB портів - 1 x USB, швидка зарядка - Power Delivery 3.0, білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EP-T4511NWEGEU |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | USB-C 45W white |
| Особенности | функція швидкого заряджання |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Цена: 1 804,50 ₴