-10%
Зарядний пристрій Essager 2xUSB 30W black (ECC2A-TL01)
- Готово к отправке
- Код: TZK1479558
524 ₴
471,60 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій Essager 2xUSB 30W black (ECC2A-TL01)Готово к отправке
524 ₴471,60 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення - прикурювач автомобіля, тип вихідного підключення - USB, Max - 3 А, 30 Вт, кількість USB портів - 2 x USB, швидка зарядка - Quick Charge 3.0, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Essager |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ECC2A-TL01 |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Питание | прикурювач автомобіля |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB 30W black |
| Особенности | функція швидкого заряджання |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 471,60 ₴