-10%
Зарядний пристрій 2xUSB-C + 2xUSB 100W Essager (ECT2CA-QYB01-Z)
- Готово к отправке
- Код: TZK1479977
1 769 ₴
1 592,10 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій 2xUSB-C + 2xUSB 100W Essager (ECT2CA-QYB01-Z)Готово к отправке
1 769 ₴1 592,10 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення - мережа, тип вихідного підключення - USB, Max - 3 А, 5 А, 100 Вт, кількість USB портів - 4 x USB, швидка зарядка - Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Essager |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ECT2CA-QYB01-Z |
| Выходной ток | 5 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 4 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 100 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 А |
| Мoдель | 2xUSB-C + 2xUSB 100W |
| Особенности | функція швидкого заряджання |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Цена: 1 592,10 ₴