-10%
Зарядний пристрій 1xUSB-C + 1xUSB 33W Essager (ECTAC-PCB01-P)
- Готово к отправке
- Код: TZK1479850
710 ₴
639 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій 1xUSB-C + 1xUSB 33W Essager (ECTAC-PCB01-P)Готово к отправке
710 ₴639 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення - мережа, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 3 А, 33 Вт, кількість USB портів - 2 x USB, швидка зарядка - Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Essager |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ECTAC-PCB01-P |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 33 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C + 1xUSB 33W |
| Особенности | функція швидкого заряджання |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Цена: 639 ₴