Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 5600 MHz Radeon R5 Entertainment AMD (R5S516G5600U1S)
- Готово к отправке
- Код: TZK1437525
11 989 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 5600 MHz Radeon R5 Entertainment AMD (R5S516G5600U1S)Готово к отправке
11 989 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
DDR5, 16 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 5600 МГц, Таймінги - CL46-46-46-90, Напруга живлення - 1.1 В, Підсвічування - немає
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Страна производитель | Тайвань |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | R5S516G5600U1S |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR5 16GB 5600 MHz Radeon R5 Entertainment |
| Напряжение питания | 1.1 В |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Охлаждение | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Нет |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Подсветка | немає |
| Стандарти пам'яті | PC5-44800 |
| Таймінги | CL46-46-46-90 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип памяти | DDR5 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Цена: 11 989 ₴