Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Radeon R9 AMD (R9S416G3206U2K)
- Готово к отправке
- Код: TZK1431306
6 839 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Radeon R9 AMD (R9S416G3206U2K)Готово к отправке
6 839 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект високопродуктивних модулів пам'яті загальною місткістю 16 ГБ і працює на частоті 3200 МГц. Пам'ять оптимізована та сертифікована під платформу AMD для максимальної сумісності компонентів. Модуль пройшов 100% тестування і відповідає стандартам надійності та якості.<\/p>
Модулі оснащені алюмінієвими радіаторами для якнайкращого відведення та розсіювання тепла.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Страна производитель | Тайвань |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | R9S416G3206U2K |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 36 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Radeon R9 |
| Напряжение питания | 1.35 В |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Охлаждение | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Нет |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL19 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип памяти | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Цена: 6 839 ₴