Лопата Grad совкова універсальна 500x320x1.3мм 1.2кг (5049365)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335839
457 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата Grad совкова універсальна 500x320x1.3мм 1.2кг (5049365)Готово к отправке
457 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лопата совкова універсальна 500*320*1.3мм 1.2кг (сніг, зерно) GRAD (5049365) це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення грунтів і інших сипучих і рихлих матеріалів.<\/p>
Характеристики:<\/p>
- Виготовлена з вуглецевої сталі <\/li>
- Борти перешкоджають просипанию сипучих матеріалів <\/li>
- Порошкове покриття запобігає налипанню в'язких матеріалів <\/li>
- Призначена для навантажувально-розвантажувальних робіт легких сипучих матеріалів, зерна, прибирання снігу<\/li><\/ul><\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Grad |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 5049365 |
| Вес | 1.2 кг |
| Вид инструмента | лопата совкова |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 50 см |
| Применение | навантаження \/ вивантаження |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Мoдель | совкова універсальна 500x320x1.3мм 1.2кг |
| Ширина | 32 см |
- Цена: 457 ₴