Пластик для 3D-принтера MonoFilament ABS Pro 2.5кг, 1.75мм, white (2500005002163)
- Готово к отправке
- Код: TZK1478069
2 641 ₴
ABS pro (акрилонітрил-бутадієн-стирол) це потрійний співполімер, його отримують полімеризацією стиролу з акрилонітрилом в присутності полібутадієну. Пропорції можуть варіюватися від 15 до 35% акрилонітрилу, від 5 до 30% бутадієну і від 40 до 60% стиролу. Співполімер стиролу (полістирол), бутадієну (каучук) і акрилонітрилу (SAN-пластики) зібрав в собі всі переваги цих полімерів.
Удосконалений склад ABS пластику дозволяє отримувати міцні вироби з використанням при мінусових температурах та стійкі до ультрафіолету. Підвищена міжшарова адгезія, а також адгезія до платформи, надає можливість дуже просто надрукувати навіть великі вироби без деламінації та деформації.<\/p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | MonoFilament |
| Цвет | Белый |
| Материал | ABS |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2500005002163 |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія, міс | 1 |
| Диаметр | 1.75 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | ABS Pro 2.5кг, 1.75мм, white |
| Температура екструзії | 210±10 °C |
| Температура столу принтера | 60 °C |
| Тип пластика | ABC |
| Тип поставки | на котушці |
- Цена: 2 641 ₴