Лопата Gartner 340х80 мм (80001032)
- Готово к отправке
- Код: TZK1336746
213 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата Gartner 340х80 мм (80001032)Готово к отправке
213 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо Вашій увазі садову лопатку Gartner 340х80 мм. Невелика вага і ергономічна рукоятка дозволять використовувати її для пересаджування рослин та догляду за ґрунтом. Вона виготовлена з карбонової сталі з молотковим покриттям, що дозволить інструменту витримати велике навантаження, не деформуючись. Підходить для догляду за ґрунтом, газоном і рослинами.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Gartner |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 80001032 |
| Вид инструмента | лопатка вузька (для квітів) |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 34 см |
| Применение | догляд за грунтом |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Пластик |
| Мoдель | 340х80 мм |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 8 см |
- Цена: 213 ₴