Батарея універсальна Canyon 10000mAh OnPower 104 PD\/20W, QC\/22.5W built-in cable Black (CNS-CPB104B)
- Готово к отправке
- Код: TZK1477738
1 269 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Canyon 10000mAh OnPower 104 PD\/20W, QC\/22.5W built-in cable Black (CNS-CPB104B)Готово к отправке
1 269 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Lightning, USB, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 2.4 A, 4.5 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 10.5 x 7.4 x 2.3 мм, матеріал корпусу - PC-пластик, ABS п
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Canyon |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | CNS-CPB104B |
| Вес | 244 г |
| Выходной ток | 1.67 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 24 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | неправильного використання роз'ємів |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | PC-пластик |
| Мoдель | 10000mAh OnPower 104 PD\/20W, QC\/22.5W built-in cab |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Размер | 10.5 x 7.4 x 2.3 мм |
- Цена: 1 269 ₴