Зарядний пристрій ColorWay GaN PD Port USB PPS (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) white (CW-CHS043PD-WT)
- Готово к отправке
- Код: TZK1331740
824 ₴
741,60 ₴
Мережевий зарядний пристрій PPS (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) Colorway Power Delivery Port - це потужний адаптер, оснащений двома портами USB і PD, що дозволить одночасно заряджати 2 пристрої.<\/p>
Зарядний пристрій підтримує найновішу технологію швидкого заряду Apple Fast Charge, PD 2.03.0 PPS 33W Huawei FCP, Quick Charge 2.03.0, Samsung AFC вихідною потужністю до 33 Вт.<\/p>
Зарядний пристрій відноситься до нового покоління, в якому замість кремнієвих транзисторів використовують нітрид галію. Завдяки цьому зарядка практично не нагрівається, споживає менше енергії і заряджає гаджети швидше за звичайні адаптери живлення. Підходить як для швидкісної зарядки мобільних пристроїв, так і для зарядки девайсів у звичайному режимі.<\/p>
Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу та силу струму, забезпечуючи швидку зарядку та високу сумісність із більшістю брендів. Зарядний пристрій оснащений інтелектуальним чипом для захисту пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом.<\/p>
Під час заряджання вогнестійкий корпус ABS не перегрівається, забезпечуючи відмінну продуктивність незалежно від подряпин, ударів або падінь.<\/p>
Захистіть себе та обладнання зсередини.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CW-CHS043PD-WT |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 1 x USB Type C |
| Максимальная выходная мощность | 33 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | GaN PD Port USB PPS (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) |
| Особенности | Защита от перегрева |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.2 |
- Цена: 741,60 ₴