Лопата Stark снігова 430х395х1200 мм (540030010)
- Готово к отправке
- Код: TZK1336280
908 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата Stark снігова 430х395х1200 мм (540030010)Готово к отправке
908 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лопата для прибирання снігу Stark має міцну конструкцію з безліччю поздовжніх і поперечних ребер. Ківш зроблений із морозостійкого й ударостійкого пластику. Завдяки захисній металевій поцинкованій планці леза, вбудованій в край ковша, термін експлуатації лопати збільшений. Також, лопату Stark можливо використовувати не тільки для прибирання снігу, але і для сипких матеріалів, суспензій.<\/p><\/div><\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 540030010 |
| Вес | 2.3 кг |
| Вид инструмента | лопата совкова |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 120 см |
| Применение | прибирання снігу |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Дерево |
| Мoдель | снігова 430х395х1200 мм |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 43 см |
- Цена: 908 ₴