Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-140-K Duet Black (AS-140-K DUET)
- Готово к отправке
- Код: TZK1367777
649 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-140-K Duet Black (AS-140-K DUET)Готово к отправке
649 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 2, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - гідравлічний, 1800RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвічування - немає, рівень шуму - 24.9 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AS-140-K DUET |
| Вес | 400 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 1800RPM |
| Мoдель | Вентилятор ID-Cooling AS-140-K Duet Black |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Подсветка | немає |
| Размер | 140 х 140 х 25 мм |
| Уровень шума | 24.9 дБ |
| Потребляемая мощность | 1.44 Вт |
| Потребляемый ток | 0.12 А |
| Тип подшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 1.65 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 649 ₴