Кулер до корпусу ID-Cooling AF-127-ARGB-W
- Готово к отправке
- Код: TZK1341645
599 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу ID-Cooling AF-127-ARGB-WГотово к отправке
599 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 2000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 29.9 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AF-127-ARGB-W |
| Вес | 180 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2000RPM |
| Мoдель | AF-127-ARGB-W |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 78 CFM |
| Подсветка | різнокольорова |
| Размер | 120 х 120 х 27 мм |
| Уровень шума | 29.9 дБ |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Потребляемый ток | 0.25 А |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 599 ₴