-10%
Зарядний пристрій Essager 1xUSB + 1xUSB-C 45W black (ECCAC45-TL01-Z)
- Готово к отправке
- Код: TZK1477111
609 ₴
548,10 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій Essager 1xUSB + 1xUSB-C 45W black (ECCAC45-TL01-Z)Готово к отправке
609 ₴548,10 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення - прикурювач автомобіля, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 3 А, 5 А, 45 Вт, кількість USB портів - 2 x USB, швидка зарядка - Power Delivery, Quick Charge 3.0, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Essager |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ECCAC45-TL01-Z |
| Выходной ток | 5 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Додаткові характеристики | параметри: Матеріал: алюміній\/ABS (вогнестійкий) Напруга (вхід): 12-24 В постійного струму Розмір: 46.6 х 24 мм Порти: USB-A\/USB-C Вихід USB-С: 5V\/3A, 4.5V\/5A, 5V\/4.5A, 9V\/3A, 12V\/3A, 15V\/3A, |
| Питание | прикурювач автомобіля |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 А |
| Мoдель | 1xUSB + 1xUSB-C 45W black |
| Особенности | функція швидкого заряджання |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 548,10 ₴