Батарея універсальна Vinga 40000 mAh 22.5W Display Black (VPBB4022)
- Готово к отправке
- Код: TZK1403926
2 713 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Vinga 40000 mAh 22.5W Display Black (VPBB4022)Готово к отправке
2 713 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 40000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, microUSB, 3 х USB, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 154 х 70 х 55 мм, м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Vinga |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 830 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 40000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 3 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB |
| Артикул | VPBB4022 |
| Выходной ток | 1.67 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 40000 mAh 22.5W Display Black |
| Особенности | цифровий дисплей |
| Размер | 154 х 70 х 55 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону |
- Цена: 2 713 ₴