Батарея універсальна Vinga 30000 mAh 100W Display VA Grey (Li-Ion) (VPBB30100)
- Готово к отправке
- Код: TZK1402174
4 247 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Vinga 30000 mAh 100W Display VA Grey (Li-Ion) (VPBB30100)Готово к отправке
4 247 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, розмір - 132.5 х 82.5 х 26 мм, матеріал корпусу - пласт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vinga |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB |
| Артикул | VPBB30100 |
| Выходной ток | 4.5 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 30000 mAh 100W Display VA Grey (Li-Ion) |
| Особенности | 100 W |
| Размер | 132.5 х 82.5 х 26 мм |
- Цена: 4 247 ₴