Батарея універсальна SWISSTEN 20000mAh SPACE 22\/5W PD QC w\/built-in cables USB-C\/LIGHTNING Silver (8595217490598)
- Готово к отправке
- Код: TZK1477373
1 593 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна SWISSTEN 20000mAh SPACE 22\/5W PD QC w\/built-in cables USB-C\/LIGHTNING Silver (8595217490598)Готово к отправке
1 593 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повербанк SWISSTEN Power Bank Space 20000 mAh with built-in cables USB-C and Lightning Silver<\/strong>
Стильний та потужний зовнішній акумулятор від бренду Swissten із вбудованими кабелями USB-C та Lightning - зручне рішення для заряджання пристроїв без зайвих дротів. Ємність 20 000 mAh забезпечує кілька повних циклів зарядки смартфона, планшета чи навушників.
Підтримує швидку зарядку потужністю до 22.5 Вт, завдяки чому енергія передається швидко та безпечно. Корпус виконаний із міцного полікарбонату у стильному сріблястому кольорі, що надає пристрою преміального вигляду.
Завдяки двом вбудованим кабелям ви завжди маєте під рукою усе необхідне для підзарядки як iPhone, так і Android-пристроїв. Ідеально підходить для подорожей, відряджень чи щоденного використання.
Стильний та потужний зовнішній акумулятор від бренду Swissten із вбудованими кабелями USB-C та Lightning - зручне рішення для заряджання пристроїв без зайвих дротів. Ємність 20 000 mAh забезпечує кілька повних циклів зарядки смартфона, планшета чи навушників.
Підтримує швидку зарядку потужністю до 22.5 Вт, завдяки чому енергія передається швидко та безпечно. Корпус виконаний із міцного полікарбонату у стильному сріблястому кольорі, що надає пристрою преміального вигляду.
Завдяки двом вбудованим кабелям ви завжди маєте під рукою усе необхідне для підзарядки як iPhone, так і Android-пристроїв. Ідеально підходить для подорожей, відряджень чи щоденного використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | SWISSTEN |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | 8595217490598 |
| Вес | 408 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Мoдель | 20000mAh SPACE 22\/5W PD QC w\/built-in cables USB-C |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Назначение | для смарт-годинників |
| Размер | 102 x 71 x 29 мм |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою |
- Цена: 1 593 ₴