Батарея універсальна Silicon Power 10000mAh QP15 White (SP10KMAPBKQP150W)
- Готово к отправке
- Код: TZK1477129
888 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Silicon Power 10000mAh QP15 White (SP10KMAPBKQP150W)Готово к отправке
888 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, розмір - 141 x 69 x 16.8 мм, вага - 224 г, Колір - білий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Silicon Power |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | SP10KMAPBKQP150W |
| Вес | 224 г |
| Выходной ток | 3 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Гарантія, міс | 24 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mAh QP15 White |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Размер | 141 x 69 x 16.8 мм |
- Цена: 888 ₴