Батарея універсальна Aspiring Light 40 40000mAh PD\/22.5W (PPLH.L04)
- Готово к отправке
- Код: TZK1405300
2 359 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Aspiring Light 40 40000mAh PD\/22.5W (PPLH.L04)Готово к отправке
2 359 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 40000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 4 х USB, Lightning, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, розмір - 149 х 70.5 х 56.8 мм, матеріал корпусу - термоп
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aspiring |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 40000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | Lightinihg |
| Артикул | PPLH.L04 |
| Вес | 838 г |
| Выходной ток | 4.5 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Мoдель | Light 40 40000mAh PD\/22.5W |
| Особенности | Quick Charge 2.0 |
| Размер | 149 х 70.5 х 56.8 мм |
- Цена: 2 359 ₴