Батарея універсальна Aspiring Hit 20 20000mAh PD\/22.5W (PPHT.H02)
- Готово к отправке
- Код: TZK1405003
1 650 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Aspiring Hit 20 20000mAh PD\/22.5W (PPHT.H02)Готово к отправке
1 650 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 4 х USB, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 2 A, розмір - 149 x 71 x 32 мм, матеріал корпусу - термопластик, вага - 430 г,
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aspiring |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 4 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | PPHT.H02 |
| Вес | 430 г |
| Выходной ток | 3 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Мoдель | Hit 20 20000mAh PD\/22.5W |
| Особенности | Quick Charge 2.0 |
| Размер | 149 x 71 x 32 мм |
- Цена: 1 650 ₴