Лопата Werk американка WS-001 (126154)
- Готово к отправке
- Код: TZK1341849
396 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Лопата - це важливий інвентар, котрий знадобиться у садку, на городі та в домашньому господарстві, а також для створення фортифікаційних споруд. Цей «дачний» інструмент просто незамінний під час збору врожаю та прибирання дачної ділянки.<\/p>Надійна конструкція
Лопата виготовлена з міцної інструментальної сталі, витримує великі навантаження на злам та відрізняється високою міцністю. Молоткове покриття запобігає налипанню в'язких матеріалів та забезпечує підвищену стійкість проти механічних пошкоджень та утворення корозії.<\/p>Ефективна робота
Лопата WS-001 із вигнутим лезом, або як у народі її називають «американкою», зібрала в собі риси совкової та штикової лопати. Модель застосовується як для активного копання, так і для перенесення будівельних матеріалів, піску, ґрунту. Гострий кінець легко входить у ґрунт та перерізає коріння. За її допомогою можна швидко скопати грядку, вирити яму, канаву, рів тощо.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Werk |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 126154 |
| Вес | 1.1 кг |
| Вид инструмента | лопата штикова |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 50 см |
| Применение | посадкові |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Металл |
| Мoдель | американка WS-001 |
| Рукоятка в комплекті | Нет |
| Ширина | 29 см |
- Цена: 396 ₴