Диск пильний Milwaukee пиляльний PFTE 190х30х2,4мм, 54 зуб. (4932471303)
- Готово к отправке
- Код: TZK1334899
2 854 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск пильний Milwaukee пиляльний PFTE 190х30х2,4мм, 54 зуб. (4932471303)Готово к отправке
2 854 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Робочий матеріал - деревина, МДФ, ДСП, ламінат, Діаметр зовнішній - 190 мм, товщина диска - 2.4 мм, кількість предметів в упаковці - 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | США |
| Производитель | Milwaukee |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4932471303 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Геометрія зуба | TF |
| Диаметр внешний | 190 мм |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Країна виробництва | США |
| Угол заточки | -5 ° |
| Кількість зубів/сегментів | 54 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Мoдель | пиляльний PFTE 190х30х2,4мм, 54 зуб. |
| Робочий матеріал | МДФ |
| Толщина диска | 2.4 мм |
| Скорость вращения | 10000 об\/хв |
| Ширина пропила | 2.4 мм |
- Цена: 2 854 ₴