Полотно Milwaukee для шабельної пили, 240мм\/ крок зуба 5,5\/6 мм, 3шт, деревина, пластик (48001077)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335288
951 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полотно Milwaukee для шабельної пили, 240мм\/ крок зуба 5,5\/6 мм, 3шт, деревина, пластик (48001077)Готово к отправке
951 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумісні інструменти - шабельна пила, робочий матеріал (застосування) - дерево, пластик, матеріал полотна - сталь, Розмір полотна - 240 мм, кількість предметів в упаковці - 3 шт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | США |
| Производитель | Milwaukee |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 48001077 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | США |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 5.5 мм |
| Кількість предметів в упаковці | 3 шт |
| Матеріал полотна | сталь |
| Мoдель | для шабельної пили, 240мм\/ крок зуба 5,5\/6 мм, 3шт |
| Робочий матеріал (застосування) | пластик |
| Розмір полотна | 240 мм |
| Сумісні інструменти | шабельна пила |
| Тип різу | прямий |
- Цена: 951 ₴