Навушники OneOdio A71M 3,5мм\/6,35мм Black (A71M Black)
- Готово к отправке
- Код: TZK1476332
2 241 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навушники OneOdio A71M 3,5мм\/6,35мм Black (A71M Black)Готово к отправке
2 241 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
дротове, Jack 3.5 мм, закриті, 32 Ом, чутливість - 110 дБ, 20 - 40000 Гц, тип випромінювача - динамічний, 2.0, з мікрофоном, Матеріал амбушур - екошкіра, довжина шнура - 2.5 м, Black, 0.23 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Oneodio |
| Особенности | Басовые |
| Тип излучателя | Динамический |
| Тип крепления | Оголовье |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Jack 3.5 мм |
| Акустическое оформление | закриті |
| Артикул | A71M Black |
| Вес | 0.23 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина шнура | 2.5 м |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 40000 Гц |
| Цвет | Black |
| Конструкция | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | розміщений на дроті |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал амбушур | екошкіра |
| Мoдель | A71M 3,5мм\/6,35мм Black |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Підключення | дротове |
| Підтримка звуку | 2 |
| Год выпуска | 2023 |
| Форма штекера | прямий |
| Чувствительность | 110 дБ |
- Цена: 2 241 ₴