Батарея універсальна Canyon 5000mAh OnPower 500 PD20W Magnetic wireless MagSafe Grey (CNS-CPB500G)
- Готово к отправке
- Код: TZK1476522
1 474 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Canyon 5000mAh OnPower 500 PD20W Magnetic wireless MagSafe Grey (CNS-CPB500G)Готово к отправке
1 474 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній зарядний пристрій On Power 500<\/strong> легко поєднує ефективність, продуктивність та зручність. Оснащений літій-полімерним акумулятором ємністю 5000 мА*г, він є надійним джерелом енергії, яке забезпечить заряд будь-якого з ваших пристроїв під час напруженого графіку, тривалих поїздок на роботу та подорожей. Завдяки надтонкому дизайну товщиною 8,7 мм та легкій вазі, він настільки компактний, що ви можете без зайвих роздумів покласти його в кишеню, сумку чи навіть гаманець. Незважаючи на такий мінімальний розмір, On Power 500 має серйозні можливості заряджання. Завдяки дротовій вихідній потужності USB(C) до 20 Вт ваші пристрої будуть заряджатися з високою швидкістю, що може значно скоротити час заряджання для тих, хто цінує кожну хвилину. Для ще більшої зручності функція бездротової зарядки забезпечує швидку та стабільну потужність до 15 Вт, а сумісність з MagSafe* забезпечує бездоганне з'єднання щоразу. Виготовлений з високоякісного ABS, ПК та алюмінієвого сплаву, цей зовнішній зарядний пристрій поєднує в собі довговічність та елегантний дизайн. Вишуканий вигляд та міцна конструкція, що витримують щоденне використання, роблять його надійним супутником для технічно підкованих користувачів, які цінують як форму, так і функціональність. Для повного спокою On Power 500 оснащений професійною системою багатофункціонального захисту, яка захищає ваші пристрої від перезаряджання, короткого замикання та перегріву. Кожна функція розроблена для забезпечення надійної роботи без компромісів, завдяки чому цей пристрій стає потужним продовженням вашого смартфона.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Canyon |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 5000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | Wireless Charger |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | CNS-CPB500G |
| Вес | 117 г |
| Выходной ток | 2.22 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав; Вогнестійкий ABS |
| Мoдель | 5000mAh OnPower 500 PD20W Magnetic wireless MagSaf |
| Особенности | MagSafe |
| Назначение | для смарт-годинників |
| Размер | 101 х 69 х 8.7 мм |
| Також шукають | міні |
- Цена: 1 474 ₴