Батарея універсальна Canyon 10000mAh OnPower 511 PD20W Magnetic wireless MagSafe Black (CNS-CPB511B)
- Готово к отправке
- Код: TZK1476325
1 887 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Canyon 10000mAh OnPower 511 PD20W Magnetic wireless MagSafe Black (CNS-CPB511B)Готово к отправке
1 887 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий магнітний зовнішній зарядний пристрій OnPower 511<\/strong> ідеально підходить для користувачів, які шукають більше енергії, швидкості та зручності. Завдяки потужному подвійному літій-полімерному акумулятору ємністю 10 000 мА*г він забезпечує достатньо енергії, щоб ваші пристрої працювали цілий день. Ви можете використовувати його як другий акумулятор, на який завжди можете покластися. Незважаючи на таку високу ємність, він має тонкий профіль 14.5 мм і легку конструкцію, що робить його надзвичайно портативним і зручним для перенесення будь-куди. Забезпечуючи швидку зарядку до 20 Вт через USB(C), OnPower 511 швидко та ефективно заряджає ваші пристрої та зменшує час очікування, коли вам потрібно повернутися в дорогу. Для максимально комфортного використання його функція бездротової зарядки підтримує потужність до 15 Вт. Завдяки магнітному вирівнюванню MagSafe надійно закріпити телефон для надійної зарядки стало простіше, ніж будь-коли. Кожна деталь виготовлена з урахуванням довговічності та безпеки. Поєднання ABS, ПК та алюмінієвого сплаву створює стійку конструкцію, а вдосконалена система багатостороннього захисту захищає пристрій від перегріву, перезаряджання та короткого замикання. Завдяки непомітному світлодіодному індикатору ви можете легко миттєво отримувати інформацію про залишок заряду без відволікаючих факторів. Завдяки сильному магнітному кріпленню, розширеній ємності та легкій портативності OnPower 511 - це надійний енергетичний супутник, який забезпечить живлення ваших пристроїв протягом усього дня.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Canyon |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | Wireless Charger |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | CNS-CPB511B |
| Вес | 190 г |
| Выходной ток | 2.22 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав; Вогнестійкий ABS |
| Мoдель | 10000mAh OnPower 511 PD20W Magnetic wireless MagSa |
| Особенности | MagSafe |
| Назначение | для смарт-годинників |
| Размер | 103 х 69.5 х 14.5 мм |
| Також шукають | міні |
- Цена: 1 887 ₴