Термопрокладка Zezzio Thermal Pad 12.8 W\/mK 85х45x0.5 мм
- Готово к отправке
- Код: TZK1319256
337 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Силіконові термопрокладки Zezzio 12.8 W\/mk мають сильну пластичність, різноманітність розмірів, високу термопровідніть, низький термічний опір.<\/p>
Термопрокладки Zezzio містять у собі ізоляційні матеріали і не проводять струм.<\/p>
Легкі у використанні, термопрокладки можна використовувати без використання силіконового мастила, лише треба відрізати потрібний розмір і зняти захисну плівку з обох сторін.<\/p>
Термопрокладки Zezzio 12.8 W\/mk мають багатоцільове призначення і можуть використовуватися для процесорів різного типу, відео пам’яті, твердотільних накопичувачів SSD, оперативної пам’яті, ігрового та мережевого обладнання, серверів тощо. <\/p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Zezzio |
| Тип | Термопрокладка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Thermal Pad 12.8 W\/mK 85х45x0.5 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | 1 шт |
| Мoдель | Thermal Pad 12.8 W\/mK 85х45x0.5 мм |
| Назначение | Универсальная |
| Розміри | 85 х 45 мм |
| Теплопроводность | 12.8 W\/m.k |
| Толщина | 0.5 мм |
- Цена: 337 ₴