Кулер до корпусу Deepcool FD14
- Готово к отправке
- Код: TZK1409200
888 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу Deepcool FD14Готово к отправке
888 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- ПІДКЛЮЧЕННЯ. Оснащений простим в управлінні 8-контактним кабелем, який можна під'єднати до кожного з вентиляторів FD, він значно скорочує кількість проводів вентиляторів, якими необхідно керувати<\/li>
- БЕЗПЕЧНЕ З'ЄДНАННЯ. 8-контактні роз'єми в корпусах вентиляторів були значно поліпшені і тепер використовують блокоподібне з'єднання, а не пряму лінію, як у серії FC. Швидко, надійно і просто<\/li>
- ОХОЛОДЖЕННЯ, ЯКОМУ МОЖНА ДОВІРЯТИ. Оснащений гідравлічним підшипником із тривалим терміном служби. Вентилятори FD14 PWM можуть похвалитися винятковими характеристиками охолодження, залишаючись водночас відносно тихими<\/li>
- ПОЛІПШЕНІ МАТЕРІАЛИ. Завдяки використанню поліпшеного композитного матеріалу на основі ПБТ для рам і полікарбонату для лопатей вентилятора, увесь вентилятор у зборі вирізняється високою стабільністю і тихішим загальним звуковим профілем<\/li>
- ЗНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЙ. Гумові прокладки з повним покриттям на кожному кутку гарантують мінімальну вібрацію вентилятора і зводять до мінімуму шуми, що виникають через нерівномірний тиск під час монтажу<\/li>
- ВЕНТИЛЯТОРИ, НА ЯКІ МОЖНА ПОКЛАСТИСЯ. Якість цих вентиляторів дасть їм змогу прослужити досить довго, але якщо щось виникне, не бійтеся, адже на всі вентилятори серії FD надається обмежена гарантія DeepCool терміном на три роки<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Deepcool |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FD14 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1650RPM |
| Мoдель | FD14 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 400RPM |
| Повітряний потік | 84.81 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Размер | 140 х 140 х 25 мм |
| Уровень шума | 25.6 дБ |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 1.97 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 888 ₴