Блок живлення Qube 650W (QBC-GPM-650W-80BBulk)
- Готово к отправке
- Код: TZK1095152
2 382 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення Qube 650W (QBC-GPM-650W-80BBulk)Готово к отправке
2 382 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
БЖ QUBE 750W підійде для охоплення більшості завдань, тому його можна схарактеризувати як універсальний. Він і для простої «тихої» роботи, і для ігрових «убивчих» сесій. Потужності в 750 ватів вистачить, щоб побудувати навіть ігрову систему. Елементна база блока гарантує високу надійність і ефективність роботи вашого комп'ютера впродовж усього терміну експлуатації.<\/p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Qube |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3V | 19A |
| OutputСurrent +5V | 17A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | QBC-GPM-650W-80BBulk |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Мoдель | 650W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Мощность | 650 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 2 382 ₴