-10%
Зарядний пристрій Canyon USB-C PD30W OnCharge Black (CNE-CHA30CLB)
- Готово к отправке
- Код: TZK1474760
723 ₴
650,70 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій Canyon USB-C PD30W OnCharge Black (CNE-CHA30CLB)Готово к отправке
723 ₴650,70 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення - мережа, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 3 А, 30 Вт, кількість USB портів - 1 x USB, швидка зарядка - Power Delivery 3.0, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Canyon |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CNE-CHA30CLB |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові характеристики | 100-240В AC, 50-60 Гц; 5-9-15 ВРозмір 50.5 х 39.8 х 23 мм |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | USB-C PD30W OnCharge Black |
| Особенности | функція швидкого заряджання |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Цена: 650,70 ₴