Ламінатор Agent LM-A4 125 3-в-1 (3010055)
- Готово к отправке
- Код: TZK986238
2 709 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ламінатор Agent LM-A4 125 3-в-1 (3010055)Готово к отправке
2 709 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - конвертний, Призначення - для офісу, Формат - A4, максимальна ширина ламінування - 330 мм, швидкість ламінування - 300 мм\/хв, метод нагрівання - гарячі вали, 462 х 152 х 67 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Страна производитель | Китай |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3010055 |
| Вес (кг) | 1.96 кг |
| Вибір температури | + |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | 220~240 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Ламінування фотографій | Да |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Мoдель | LM-A4 125 3-в-1 |
| Назначение | Для офиса |
| Реверс | Да |
| Розміри (ШxГxВ) | 462 х 152 х 67 мм |
| Тип | конвертний |
| Толщина пленки | до 125 мкм |
| Холодне ламінування | Да |
| Швидкість ламінування | 300 мм\/хв |
- Цена: 2 709 ₴