Фігурка Funko Pop cерії Великий куш - Луффі, 15 см (86519)
- Готово к отправке
- Код: TZK1473560
1 200 ₴
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Великий куш» - ЛУФФі стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників аніме «Великий куш»! Це фігурка Манкі Д. Луффі, також відомий як Луффі Солом'яний капелюх - пірат і в одночас капітан піратів Солом'яного капелюха, головний герой аніме.<\/p>
- \t
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.<\/li>\t
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!<\/li>\t
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.<\/li><\/ul>
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.<\/p>
Створіть власну колекцію FUNKO POP!<\/p>
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.<\/p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Вьетнам |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Производитель | Funko |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 86519 |
| Вид | фігурка |
| Высота | 15 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Элементы питания | не потребує батарейок |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Материал | Винил |
| Мoдель | cерії Великий куш - Луффі, 15 см |
| Особенности | підходить для колекціонування |
| Розмір упаковки | 15 х 11 х 8 см |
| Серия | Великий куш |
| Пол | Для девочек |
| Тип | герої мультфільмів, кіно і коміксів |
- Цена: 1 200 ₴