Кулер до корпусу APNX APF3-PF11257.21
- Готово к отправке
- Код: TZK1473711
2 359 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу APNX APF3-PF11257.21Готово к отправке
2 359 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1600RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 33.2 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | APNX |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | APF3-PF11257.21 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 1600RPM |
| Мoдель | APF3-PF11257.21 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 74.6 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Размер | 120 х 120 х 30 мм |
| Уровень шума | 33.2 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Потребляемая мощность | 4.8 Вт |
| Потребляемый ток | 0.04 А |
| Тип подшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 2.26 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Цена: 2 359 ₴