Блок живлення Gamemax 850W (RGB850 PRO)
- Готово к отправке
- Код: TZK1341536
5 073 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення Gamemax 850W (RGB850 PRO)Готово к отправке
5 073 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ATX, 850 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 8, Peripheral - 3, +12V1 - 70А, 1x140 мм, 170 x 150 x 86 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 170 |
| OutputCurrent +12V1 | 70А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Артикул | RGB850 PRO |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Защита от | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Мoдель | 850W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Мощность | 850 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 170 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 5 073 ₴