
Блок живлення Chieftec 1000W Vega M (PPG-1000-C)
- Готово к отправке
- Код: TZK1473716
5 974 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
1000 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 4x 6+2pin, SATA - 6, Peripheral - 3, 1x135 мм, 85 x 150 x 150 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PPG-1000-C |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Защита от | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Мoдель | 1000W Vega M |
| Модуль PFC | активний |
| Мощность | 1000 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x 6+2pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 85 x 150 x 150 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 5 974 ₴