Блок живлення Gamemax 1250W (GX-1250 PRO WT (ATX3.0 PCIe5.0)
- Готово к отправке
- Код: TZK1310055
5 710 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення Gamemax 1250W (GX-1250 PRO WT (ATX3.0 PCIe5.0)Готово к отправке
5 710 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GameMax RPG<\/strong>
Серія GX-1250 PRO 80+ Platinum, ATX3.0, PCIe5.0<\/strong> джерело живлення, одразу постачається з роз’ємом PCIe5.0 12VPHWR, що спрощує пряме підключення до найновішої карти GPU серії RTX40xx, пряме підключення ! Без втрати струму в порівнянні зі старою технологією адаптерного кабелю!
Програмування LLC<\/strong>
MPS1213 Chipset LLC, більш гнучка, ніж традиційна схема LLC. Використання програмного забезпечення може забезпечити роботу резонансної схеми LLC в найкращому стані. Хороші показники ефективності при невеликому та повному навантаженні.
DC-DC управляється чіпом UP3861
<\/strong>Виходи приводу 3,3 В і 5 В утворюють різницю фаз на 180 градусів. більш стабільний і шум пульсацій ефективно зменшено
Підготовка до PCIE5.0
<\/strong>Пряме підключення через роз’єм 12VPHWR, Забезпечення 600 Вт для карти GPU! Додатково разом із багатими роз’ємами на задній панелі
\n
Серія GX-1250 PRO 80+ Platinum, ATX3.0, PCIe5.0<\/strong> джерело живлення, одразу постачається з роз’ємом PCIe5.0 12VPHWR, що спрощує пряме підключення до найновішої карти GPU серії RTX40xx, пряме підключення ! Без втрати струму в порівнянні зі старою технологією адаптерного кабелю!
Програмування LLC<\/strong>
MPS1213 Chipset LLC, більш гнучка, ніж традиційна схема LLC. Використання програмного забезпечення може забезпечити роботу резонансної схеми LLC в найкращому стані. Хороші показники ефективності при невеликому та повному навантаженні.
DC-DC управляється чіпом UP3861
<\/strong>Виходи приводу 3,3 В і 5 В утворюють різницю фаз на 180 градусів. більш стабільний і шум пульсацій ефективно зменшено
Підготовка до PCIE5.0
<\/strong>Пряме підключення через роз’єм 12VPHWR, Забезпечення 600 Вт для карти GPU! Додатково разом із багатими роз’ємами на задній панелі
\n
- \n
- Чіп MPS6924 для синхронного випрямлення, завдяки якому МОП-трубка синхронного випрямлення завжди працює в найкращому стані та додатково покращує загальну ефективність.<\/li>\n
- Інтегровані всі твердотільні конденсатори, вихід модуля Free-Cable, менші втрати потужності<\/li>\n
- Основний японський конденсатор 105℃ має тривалий термін служби та плавний вихід<\/li>\n
- Осьовий вентилятор із регульованою температурою та турбонаддувом працює надзвичайно тихо<\/li>\n
- Всього ШІСТЬ рівнів захисту, OTP, OCP, SCP, OVP, UVP, OPP<\/li>\n
- Повністю чорні плоскі вихідні кабелі з чистої міді, ефективні та потужні<\/li>\n
- Компоненти виробництва SMT, швидке 3D розсіювання тепла та більш стабільні<\/li>\n<\/ul>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 104A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | GX-1250 PRO WT (ATX3.0 PCIe5.0 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Защита от | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Мoдель | 1250W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Мощность | 1250 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 5 710 ₴