Полотно Deli бiметалеве #24T, M2+D6A (EDL353410A)
- Готово к отправке
- Код: TZK1473498
153 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полотно Deli бiметалеве #24T, M2+D6A (EDL353410A)Готово к отправке
153 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потрібне полотно з дрібним зубом для точного різу? Це біметалеве полотно 12\" \" (300 мм) з 24 зубами виготовлене зі сталі M2+D6A - міцне, гнучке та довговічне. Підходить для стандартних тримачів полотна, упаковане в пластикову коробку. Ідеально для чистого та контрольованого різу по металу.<\/p><\/section><\/section>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Deli |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EDL353410A |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 24 TPI |
| Кількість предметів в упаковці | 5 шт |
| Матеріал полотна | біметал |
| Мoдель | бiметалеве 24T, M2+D6A |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Розмір полотна | 300 мм |
| Сумісні інструменти | ножівка |
| Тип різу | прямий |
- Цена: 153 ₴