Картридж G&G HP 151A LJ M4003, MFP 4103 Black (3 050ст) (G&G-W1510A)
- Готово к отправке
- Код: TZK1372153
5 027 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Картридж G&G HP 151A LJ M4003, MFP 4103 Black (3 050ст) (G&G-W1510A)Готово к отправке
5 027 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Картридж G&G - надійність та якість для вашого принтера або БФП. Призначений для широкого спектра моделей принтерів та багатофункціональних пристроїв, що робить його зручним вибором для багатьох офісних та домашніх завдань. Картридж чорний G&G до HP 151A для MFP серії 4103. Ресурс 3050 сторінок при 5% заповненні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G&G |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G&G-W1510A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Цвет | Black |
| Комплектация | 1 картридж |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Мoдель | HP 151A LJ M4003, MFP 4103 Black (3 050ст) |
| Оригінальний аналог | W1510A |
| Ресурс друку | 3050 стор |
| Сумісність з моделями | LaserJet Pro 4103dw |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett Packard |
| Тип друку | лазерний |
- Цена: 5 027 ₴