
Блок живлення 2E 850W GAMING Solid Power Pro (2E-SP850BRSMII-120)
- Готово к отправке
- Код: TZK1396505
3 468 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блоки живлення 2E GAMING Solid Power Pro формату ATX 12V 3.1v, Gen 5.1 з напів модульним підключенням кабелів для продуктивних комп’ютерних систем. Сучасна схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів та потужна+12B лінія на виході, показник ККД >85%, сертифікат 80 Plus Bronze, надійна компонентна база та використання стійких до перегрівань тайванських конденсаторів, гарантують стабільне живлення складових ПК та економію електроенергії в процесі експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | 2E |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | 2E-SP850BRSMII-120 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Мoдель | 850W GAMING Solid Power Pro |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Мощность | 850 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 3 468 ₴