Кулер до корпусу JONSBO ZB-120B Black
- Готово к отправке
- Код: TZK1411044
761 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу JONSBO ZB-120B BlackГотово к отправке
761 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB (гідродинамічний), 2400RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 36.6 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | JONSBO |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZB-120B Black |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2400RPM |
| Мoдель | ZB-120B Black |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 700RPM |
| Повітряний потік | 65.26 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Размер | 120 x 120 x 28 мм |
| Уровень шума | 36.6 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 20000 г |
| Тип подшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 761 ₴