Кулер до корпусу Fractal Design Aspect 12 Black (FD-F-AS1-1201)
- Готово к отправке
- Код: TZK1079355
824 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу Fractal Design Aspect 12 Black (FD-F-AS1-1201)Готово к отправке
824 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing), 1200RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - немає, рівень шуму - 18.3 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fractal Design |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FD-F-AS1-1201 |
| Вес | 135 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1200RPM |
| Мoдель | Aspect 12 Black |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 32 CFM |
| Подсветка | немає |
| Размер | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 18.3 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 90000 г |
| Потребляемая мощность | 1.92 Вт |
| Потребляемый ток | 0.16 А |
| Тип подшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Давление | 1.20 мм H2O |
- Цена: 824 ₴