Акустична система Xtrike ME SK-503 6Вт Bluetooth RGB USB (SK-503)
- Готово к отправке
- Код: TZK1319218
761 ₴
Стильна та компактна акустична система 2.0 XTRIKE ME SK-503 складається з двох сателітів потужністю по 3 Вт, які відтворюють чистий та виразний звук з потужними басами. Використовуйте її для комп’ютерних ігор, перегляду фільмів, прослуховування музики чи організації онлайн конференцій з колегами.<\/p>
Вам не доведеться перемикатись на управління комп’ютером, щоб відрегулювати гучність - просте та зручне управління звуком здійснюється за допомогою регулятора гучності, який розташовується на кабелі.<\/p>
Світлодіодне підсвічування робить звучання ще більш яскравим та динамічним.<\/p>
Акустична система XTRIKE ME SK-503 легко підключається до ноутбука, комп’ютера чи медіа програвача за через роз’єми 3,5 мм jack та USB та не потребує додаткового джерела живлення. Вона також підтримує бездротове з’єднання за допомогою технології Bluetooth 5.0.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | XTRIKE ME |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Bluetooth 5.0 |
| Артикул | SK-503 |
| Вес | 0.85 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | USB |
| Цвет | Черный |
| Країна виробництва | Китай |
| Число каналов | 2 |
| Кількість полос | 2 |
| Максимальна частота відтворення | 20 кГц |
| Максимальний вхідний опір | 12 Ом |
| Мoдель | SK-503 6Вт Bluetooth RGB USB |
| Мінімальна частота відтворення | 100 Гц |
| Мінімальний вхідний опір | 8 Ом |
| Оснащение | LED підсвічування |
| Потужність колонок, Вт | 6 |
| Підключення | бездротове |
| Разъемы | mini Jack 3.5 mm |
| Також | блутуз колонки |
| Також шукають | до 500 грн |
| Тип | акустичні колонки |
| Тип акустичних колонок | об'ємного звучання |
| Установка | полична |
| Чувствительность | 90 дБ |
- Цена: 761 ₴