Радіокерована іграшка Nikko Omni X (10051)
- Готово к отправке
- Код: TZK1380767
2 299 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіокерована іграшка Nikko Omni X (10051)Готово к отправке
2 299 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка Nikko OmniX на радіокеруванні - чудовий подарунок для дитини, яка захоплюється технікою та перегонами.<\/p>
Модель має пульт керування та оснащена рухомими колесами з повним приводом. Виготовлено із якісного пластику й металу. Довжина авто - 28 см. Станьте справжнім гонщиком!<\/p>
Частота становить 2,4 Ггц, а швидкість - до 14 км\/год.
<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikko |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Длина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Li-Fe-Po - 6,4V, батарейки 3 Х 1,5V ААА |
| Артикул | 10051 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Двигатель | колекторний |
| Класс | On-road (шосейні) |
| Цвет | Оранжевый |
| Комплектация | машинка, акумулятор 6,4 V, 3 батарейки типу ААА, USB-кабель, пульт керування, інструкція. |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Omni X |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Тип | машини |
| Скорость | до 14 км\/г |
- Цена: 2 299 ₴