Ліхтар Yato акумуляторний (YT-08507)
- Готово к отправке
- Код: TZK1359333
2 056 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ліхтар Yato акумуляторний (YT-08507)Готово к отправке
2 056 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
YT-08507 - це професійний переносний світлодіодний світильник. Основна панель світильника має 30 світлодіодів, які забезпечують сильний світловий потік 140 лм. Крім того, на голівці світильника встановлено 7 світлодіодів, які виконують функцію ліхтарика, дозволяючи висвітлювати важкодоступні місця. Лампа має посилену конструкцію корпусу і ударостійкий абажур з полікарбонату.<\/p>
- Джерело світла: 30 + 7 світлодіодів.<\/li>
- Світловий потік: 140 лм.<\/li>
- Акумулятор: літій-іонний 3,7 У 2000 мАг.<\/li>
- Час роботи: 4 год.<\/li>
- Час зарядки: 4 год.<\/li>
- Ступінь захисту: III.<\/li>
- Ступінь захисту: IP 20.<\/li>
- Поворотний корпус з пластика з гумовим покриттям.<\/li>
- Прозорий дифузор з ударостійкого полікарбонату.<\/li>
- Розміри: 250 х 55 х 40 мм.<\/li>
- Функція ліхтарика: ТАК.<\/li>
- Крюк: 2 гачка.<\/li>
- Магніт: 2 магніти на задній частині лампи і магніт біля основи лампи.<\/li>
- Зарядний пристрій мережі 230В зі знімним USB-кабелю.<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Yato |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | YT-08507 |
| Безперервна робота | 4 г |
| Витримує падіння з висоти до | 1.5 м |
| Отражатель | гладкий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Источник света | LED |
| Длина | 250 мм |
| Элементы питания | 220 В змінного струму |
| Захист | ударостійкий |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробництва | Польща |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Матеріал корпуса | гума |
| Мoдель | акумуляторний |
| Оснащение | магніт |
| Особенности | 2 ліхтаря |
| Режими | торцевий |
| Спосіб заряджання | мережа |
| Також шукають | автомобільні |
| Тип | інспекційний |
| Ширина | 55 мм |
| Яркость | 140 люмен |
- Цена: 2 056 ₴